TM Transport

Firma TM Transport została założona stosunkowo nie dawno bo w 214r. Spedycja oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Na tle konkurencji wyróżnia firmę rzetelność i terminowość świadczonych usług, a tabor którym dysponują spełnia wszystkie niezbędne normy i wytyczne, aby mogli Państwo powierzać im swoje materiały i ładunki, spokojni o ich bezpieczeństwo. Firma całkowicie z kapitałem Polskim.

W ofercie firmy, znajdą Państwo usługi drogowe, magazynowanie oraz neutralizację dokumentów. Specjalizują się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym, oferują także przewozy specjalistyczne (np. przewozy ładunków LTL w kontrolowanej temperaturze, ładunki ponadgabarytowe jak i bezpośrednie dostawy na produkcję).

Firma otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Certyfikat Wiarygodności”. Dodatkowo firma spełnia warunki programu Rzetelna Firma.

Pracownicy tej firmy tworzą wyspecjalizowany zespół, dla którego największe znaczenie ma jakość, skuteczność i zadowolenie Klienta. To wszystko sprawia, że są niezawodną, stabilną organizacją, której zaufało już dziesiątki Klientów.

 

47 odpowiedzi na “TM Transport”

 1. Pomimo tego, że firma jest młoda, szybko wdrożyła się. Zdobywane doświadczenie potwierdza na każdym kroku. Miła i przede wszystkim profesjonalna obsługa to cechy wielkich przedsiębiorstw, które na rynku dumnie prężą się już od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat, niemniej jednak ta firma daje sobie świetnie radę.

 2. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych – taką dewizę powinni sobie wpisać w swoje hasło przewodnie. Dlaczego tak uważam? Jestem klientem tej firmy już od kilku lat i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Nie narzekają, realizują w terminie wszystkie zlecenia, poza tym… nie ma dla nich towaru, którego by nie przetransportowali. Są po prostu niezawodni!

 3. Usługi logistyczne na naprawdę wysokim poziomie – z ręką na sercu mogę nawet stwierdzić, że nawet europejskim. Kierowcy znają się na rzeczy, mają odpowiednie doświadczenie – towar dostarczony na czas, bez żadnych poślizgów w trakcie.

 4. Atmosfera to ludzie i to właśnie oni ją kreują. Tak jest w TM Transport– brakuje emocjonalnych wampirów, są za to fantastyczni ludzie. Razem tworzymy zgraną grupę, która po prostu może zdziałać więcej.

 5. Przyjemna atmosfera panuje w firmie. Zarobki adekwatne do pracy. Nie ma terminów na wczoraj, aczkolwiek ręce zawsze pełne roboty, czyli to co lubię najbardziej

 6. Towar przyszedł dobrze zapakowany, bez jakichkolwiek uszczerbków. Pomimo dużej palety, ważącej prawie 100 kg, kierowca bez żadnych fochów i spin, postawił ją w wyznaczonym miejscu.

 7. TM Transport polecam bardzo dobre zarobki, nie ma mobingu, ani zastraszania, nikt nie zmusza do pracy powyżej 12 godzin ,dyspozycyjność cały czas, co do kierownictwa to bardzo dobrze ,możesz zaplanować urlopu jeżeli dasz znać z większym wyprzedzeniem.

 8. Bardzo dobrze pracowało mi się z TM Transport i jestem zdziwiony dlaczego ludzie piszą takie rzeczy? Tylko jeden wniosek mi się nasuwa, że to zwykła złość ludzi i zawiść.

 9. Super firma! Nie ma pracy po godzinach, jeśli odpowiednio zorganizujesz sobie obowiązki i zaplanujesz dzień. Nowoczesny system oceniania efektywności, zwiększa mobilizację pracowników w TM Transport.

 10. Filarem i stabilnym fundamentem firmy TM Transport są ludzie. Kierownictwo bardzo obiektywnie podchodzi do sytuacji oraz osób na różnych płaszczyznach. Nie mogę narzekać na swój dział, wszystko załatwiane polubownie, nawet jeśli w trakcie współpracy pojawiają się jakieś zawiłości i niedomówienia. Mimo młodego zespołu mają bardzo duże doświadczenie

 11. TM Transport należy do rzetelnej grupy firm. Dlaczego? Przede wszystkim doceniam ją za to, że niezależnie od sezonu, lepszych, czy gorszych miesięcy, pensja jest zawsze na czas – wiem, że pierwszego kolejnego miesiąca będę mogła od razu opłacić czynsz, czy chociażby rachunki. Są wypłacalni. Tak samo system premiowy nie leży poza zasięgiem – wystarczy odpowiednia motywacja do działania, aby osiągać więcej.

 12. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania pracy, zdecyduj się na TM Transport– tam zawsze masz otwarte drzwi. To dobra praca również po studiach, jeśli nie masz dokładnie obranego celu życiowego i dokładnie określonych aspiracji. Ja sam tak trafiłem, od razu po studiach. Wiele osób mnie przestrzegało, ale nie poddałem się, chciałem zobaczyć to z perspektywy własnego doświadczenia – i nie zawiodłem się. Polecam super młody zespół który Ci we wszystkim pomoże.

 13. Absolutnie polecam TM Transport! Indywidualne podejście do klienta to we współczesnych warunkach niecodzienność. Firma ta, na tle innych, właśnie tym się wyróżnia. Nie zapominają o uniwersalnym powiedzeniu – „Klient nasz Pan”. Wiedzą, kto, gdzie i po co! Polecam współpracę.

 14. Potwierdzam opinię powyżej z TM Transport współpracuje nam się wspaniale. Towar dostarczany jest na czas. Jeśli nawet wynikły jakieś opóźnienia to z powodu warunków pogodowych i tych na drogach. Komunikacja na najwyższym poziomie, wszystko ustalane od razu.

 15. Ciekawa kultura organizacyjna to domena firmy TM Transport. Na plus mogę wymienić atmosferę w pracy, niecodzienne podejście do rozwiązywania problemów oraz możliwość współpracy z osobami na różnych stanowiskach. Nowoczesna młoda firma ale z dużym doświadczeniem.

 16. Popieram opinię powyżej na temat firmy TM Transport dodam tylko
  ciekawą kulturę organizacyjną to domena tej firmy. Na plus mogę wymienić atmosferę w pracy, niecodzienne podejście do rozwiązywania problemów oraz możliwość współpracy z osobami na różnych stanowiskach.

 17. Na początku zarobki nie były oszałamiające, pozwalały na życie od pierwszego do pierwszego ponieważ TM Transport dopiero stratowało. Jednak liderzy są na tyle motywujący, że premie po kilku miesiącach zaczęły pojawiać się – sumienność i pracowitość jest doceniana. Także duży plus.

 18. Praca oferuje wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zajmowanego stanowiska i przyjętych obowiązków. Wiesz więcej? To wiedz, że masz szansę na rozwój! To pozwala na rozwiązywanie problemów od razu, bez słabych akcji w firmie. W TM Transport pracuje się bez stresu i zbędnych ceregieli.

 19. Bardzo dobra firma. TM Transport szybki kontakt wycena i realizacja. Wiem że poszukują chyba cały czas pracowników na stanowisku handlowca.

 20. Przewozimy dla TM Transport już ponad 2 lata, współpraca super wszystko zgodnie z ustaleniami, kasa zawsze na czas. Polecam

 21. W porównaniu do innych firm transportowych, ta wyróżnia się europejskimi standardami. Usługi świadczone na wysokim poziomie, zasługują na mocną szóstkę dla TM Transport !

 22. Stawka za kilometr odpowiednia. Jest wysoka, jeśli mam porównywać do polskich realiów innych firm transportowych. Polecam podjąć współpracę z TM Transport i przekonać się, jak naprawdę jest, nie zważając na negatywne komentarze.

 23. Szef spedycji to równy gość. Idzie się z nim dogadać, pomimo tego, że terminy gonią, nie wyznacza ich na wczoraj. Miła atmosfera, przyjaźni i serdeczni ludzie w TM Transport to duży atut współpracy z tą firmą.

 24. Z TM Transport współpracuje się super, wszystko zawsze są w stanie załatwić polecam firmę, rzetelna i sumienna obsługa !

 25. Jeżeli chodzi o TM Transport to mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę, bardzo dobra obsługa, zawsze na czas.

 26. Podjąłem współpracę z TM Transport i na początku były obawy że sobie nie poradzą ale z miesiąca na miesiąc pokazywali że warto im zaufać i rzeczywiście jesteśmy zadowoleni. Polecam !!

 27. W TM Transport panuje bardzo miła atmosfera, zespół jest zgrany, także jakby ktoś kiedyś szukał dobrej pracy to polecam.

 28. Jeżeli chodzi o współpracę to firma TM Transport znajdzie dla was idealnego przewoźnika. Polecam

 29. TM Transport to firm która najszybciej znalazła dla nas przewoźnika, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

 30. Jeżeli jesteś przewoźnikiem i chcesz nawiązać współpracę z jakąś wiarygodną firmą to z czystym sumieniem polecam firmę TM Transport.

 31. TM Transport to wiarygodna firma, współpracuje z nią już dłuższy czas i mogę a polecić naprawdę warto z nimi współpracować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *