Stalko Sp. j.

STALKO sp. j. należy do solidnych i wiarygodnych firm spedycyjno-transportowych.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie dało firmie ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że zaufało im wiele firm.

Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi 70 spedytorów i stale rozbudowywanej sieci oddziałów w kraju, są w stanie elastycznie reagować na potrzeby swoich klientów. Wszystkie oddziały podlegają tym samym standardom i procedurom, co jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez firmę Stalko usług.

Zarządzają taborem ponad 500 pojazdów i realizują do 10 000 zleceń miesięcznie.

Atutem firmy jest własna flota. Dysponują ponad 90 zestawami, dzięki którym mogą bez względu na porę dnia szybko zareagować na zgłoszone zapotrzebowanie, niezależnie od sytuacji na rynku transportowym.

W swej działalności wykorzystują system wsparcia GPS, który w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi wspomaga ich procesy logistyczne.

Wszystkie realizowane przez nas transporty są objęte polisą ubezpieczeniową OCP przewoźnika do kwoty 300 000 EURO.

Potencjałem strategicznym STALKO są relacje z Klientami, które budują przez regularne badanie i analizę ich oczekiwań oraz partnerskie wypracowywanie najkorzystniejszych rozwiązań. Zawsze świadczą usługi z pasją godną swych zleceniodawców. Udaje się to dzięki uwadze, jaką STALKO poświęca zrozumieniu specyfiki biznesu i branży, w jakiej działają ich Klienci. Firma Stalko czuje się w pełni odpowiedzialna za powierzone im do przewozu towary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *