ROHLIG SUUS Logistics

Firam zajmuje się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując do wysoce profesjonalnej i indywidualnej obsługi Klienta. Są jedynym polskim operatorem logistycznym o globalnych możliwościach. W ramach komplementarnego wachlarza usług, który obejmuje transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, usługi magazynowe, projekty cargo oraz obsługę celną, firma ROHLIG SUUS proponuje swoim Klientom najlepsze rozwiązania optymalnie dostosowane do ich potrzeb.
Fracht morski i lotniczy realizowany jest w partnerstwie z międzynarodową grupą Röhlig & Co. obecną na całym świecie. Specjalizują się we frachcie intermodalnym oraz kolejowym, w szczególności kierunek wschodni.
Usługi magazynowe realizowane są w centrach logistycznych których firma SUUS jest właścicielem, centra logistyczne są o powierzchni ponad 130 000 m².  RHLIG SUUS zwiększa możliwości operacyjne dzięki uruchamianiu nowych lokalizacji w całej Polsce.
Do swoich Klientów podchodzą jak do długoterminowych partnerów w biznesie.

Ich misją jest zwiększanie wydajności podstawowej działalności biznesowej swoich Klientów poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań logistycznych. Wierzą, że ich usługi są bardziej wydajną i ekonomiczną alternatywą dla działalności logistycznej realizowanej własnymi siłami.

3 odpowiedzi na “ROHLIG SUUS Logistics”

  1. Rozmowa rekrutacyjna bardzo ciekawa. Pytania, które dotyczyły doświadczenia, pozwalały na podejmowanie interesującej dyskusji. Nie było żadnych stresujących sytuacji, ani dziwnych pytań, wprowadzających zamieszanie. Uważam, że nie ma się czego bać. Jeśli znasz się na rzeczy, wiesz co w logistyce i sprzedaży piszczy – to czemu nie? Warto spróbować. Za mnie trzymajcie kciuki! Jutro pierwszy dzień.

  2. W Rohlig Suus jest coraz lepiej. Gdy już postanowiłam zacząć tu pracę, pomimo odradzania, w razie czego chciałam się „sparzyć sama”. Jednak moje pozytywne zaskoczenie nadal trwa. Firma widać stara się utrzymać przy sobie pracowników, zapewniając im godne warunki do pracy, przyjazną atmosferę i motywujący (nie mylić z nieosiągalnym) system premiowy.

  3. Ciekawe ile biurwy dostają za te wpisy powyżej ?
    Miałem tam bardzo krótki epizod jako przewoźnik.
    Na szczęście krótki !!!
    Mój wpis nie jest sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *