Paco Transport

Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski to polska firma, stworzona od podstaw przez Grzegorza Królikowskiego. Od 1997 roku skutecznie odpowiada na rosnące oczekiwania klientów, dla których świadczy usługi transportowe i spedycyjne.

Firma Paco oferuje swoje usługi do firm, którym zależy na współpracy z fachowym i terminowym partnerem. Pasja, która towarzyszy im w codziennej pracy oraz partnerskie podejście do klientów pozwoliły firmie Paco na zdobycie uznania, wśród wielkich i znanych, międzynarodowych marek. Sukcesywnie rozszerzana flota pojazdów, zakres usług, wielkość zatrudnienia w strukturach  firmy oraz liczba klientów stawiają firmę w czołówce średnich przedsiębiorców w branży logistycznej w Polsce.

Tabor Paco Transport
Firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów składającą się z:

 • ciągników siodłowych marki Mercedes , Man i DAF Euro 5 i 6
 • uniwersalnych naczep plandekowych, 33 miejsca paletowe, ładowność do 24 ton,
 • 33 miejsca paletowe (z systemem podwójnego załadunku, co daje 66 miejsc paletowych), ładowność do 22 ton,
 • wszystkie naczepy są przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych, ADR
 • dbamy o regularny serwis i całkowitą sprawność naszych maszyn,
 • na stałe współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami.

65 odpowiedzi na “Paco Transport”

 1. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie skierować swoje kroki, postaw na pracę w Paco. Z czystym sumieniem mogą polecić ją wszystkim zainteresowanym.

 2. Potwierdzam Firma Paco spełnia standardy nie tylko polskie, ale również europejskie. Dopasowana do oczekiwań klienta. Poza tym odznacza się dobrą komunikacją – o wszystkim na czas zostaliśmy poinformowani.

 3. Jakiś czas temu szukałem pracy. Ogłoszenie Paco Transport skusiło mnie – dobrze napisane. Sama rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie, wszystko konkretnie przedstawione. Udało się – zostałem zatrudniony i nie mam do czego się przyczepić. Firma wypłacalna, nowe samochody i chłodnie, spedycja pełna szacunku i sympatii.

 4. Paco Transport oferuje super możliwości. Okres ochronny dla nowego pracownika trwa trzy miesiące, a więc miałem dużo czasu na zaadaptowanie się w nowych warunkach. Wszystko zostało odpowiednio wytłumaczone, a sam, będąc sumienny i pracowity otrzymuję regularne premie.

 5. Z firmą Paco współpracuję już od roku. Jest bardzo dobrze, by nie rzec wspaniale! Jeśli poszukujesz pracy i nie wiesz gdzie iść, spróbuj swoich możliwości w Paco!

 6. Paco Transport to firma, w której pracuję. I bardzo się cieszę, że taką decyzję podjąłem 3 lata temu. Wcześniej komentarze negatywne, jakoś nie przekonywały mnie, ale postanowiłem spróbować. I nie żałuję.

 7. Szef uczciwy, wyrozumiały i słowny. Lubi rzetelną pracę i sumiennych pracowników – to wystarczy, żeby zacząć piąć się po drabinie sukcesu.

 8. Nie będę się zbyt długo rozpisywał, bo pozytywny wydźwięk Paco Transport, został już potwierdzony przez wiele opinii krążących po przestworzach internetowych. To rzetelna firma, dbająca o swoich klientów w najbardziej profesjonalny sposób.

 9. Uważam, że to najlepsza firma transportowa na polskim rynku. Współpracujemy z Paco Transport już od dłuższego czasu i naprawdę nie mamy żadnych zastrzeżeń. Towar przyjeżdża w bardzo dobrym stanie, bez żadnych uszczerbków – zawsze na czas.

 10. W Paco pracują super ludzie. Czasami klienci nie rozumieją poślizgów, wynikających z dużej ilości ładowanych towarów i terminów, które gonią. Jednak koniec końców zawsze wszystko da się dogadać i rozwiązać w sympatyczny sposób. Pamiętajmy, że jesteśmy ludźmi i pomyłki się zdarzają

 11. Praca na magazynie jest ciężka. Czasem nie można wyrobić się na zakrętach, ale to zupełnie normalne. Jeśli nie potrzebowałbym adrenaliny to zatrudniłbym się w administracji. Tym bardziej, że całą sytuację wynagradzają ludzie, którzy ze mną pracują. Zgrany zespół, w razie jakiś problemów, zawsze sobie pomagamy.

 12. Realia polskie są daleko w tyle, ale Paco Transport przeczy tym wszystkim potknięciom. Kontakt super, tak jak i realizacja zamówień.

 13. Ja na chwilę obecną jeżdżę w Paco Transport z Warszawy i jestem zadowolony, dobrze za kilometr. Mogę podać numer kontaktowy do nich, z tego co wiem to jest coś wolnego. Polecam

 14. Pracuję dla Paco i mogę powiedzieć, że firma jest spoko. Biadolenia i narzekania nie znoszę. Tu jest praca dla ludzi, którzy chcą pracować i nie boja się trudności. Mam dobra kasę i zapraszam to wymienimy kadrę . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma prawda??

 15. Potwierdzam komentarz kolegi, jak komuś praca nie odpowiada w Paco Transport to niech szuka gdzie indziej! Dla pracowników rzetelnych firma jest bardzo dobra, to działa w obie strony. Pozdrawiam

 16. Paco Transport jest nastawiona na pracownika. Mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że pracy jest bardzo dużo, więc wracam z niej zmęczony, ale pomimo wszystko zadowolony. Efektywne dni, czasami pełne adrenaliny to wyzwania, które bardzo lubię i akceptuję.

 17. Firma Paco Transport pozwala na naukę podstaw w logistyce i sprzedaży, wszystko skrupulatnie wytłumaczone, bez żadnych domysłów i ciągłych niejasności. Proste instrukcje, łatwa komunikacja, konkretne polecenia. Jak najbardziej widzę siebie za 5 lat w tej firmie.

 18. To, co doceniam w Paco Transport najbardziej to atmosfera i fantastyczni ludzie. Dobra praca zespołowa, pozwala na zawiązanie korzystnych współprac. Niektórzy twierdzą, że powietrzem nie da się wyżyć. Zgadzam się z tym, aczkolwiek serdeczni ludzie to odpowiednia motywacja, do osiągania lepszych wyników. Niezdrowa atmosfera powoduje niejasności i dziwne sytuacje. Proste równanie – dobra atmosfera = lepsze wyniki = otrzymanie premii.

 19. O Paco Transport można powiedzieć wiele dobrego. Mówię to z ręką na sercu. Atmosfera jest naprawdę świetna. Liderzy złoci ludzie, którzy chętnie pomagają, pokazują i cały czas doszkalają swoich pracowników, niezależnie od zdobytych już umiejętności. Niemniej jednak lekko nie jest – ręce zawsze pełne rąk, ale uważam, że to dobrze… czas szybciej leci, poza tym nie ma mowy o nudzie.

 20. Pracuję w Paco Transport już od 4 lat. To, jaką drogę przeszli, w pozytywnym tego słowa znaczeni. Zmienili się bardzo, wynagradzają pracowników za ciężką pracę, system doszkalający naprawdę doszkala i rozwija – to nie jest zrobione ot tak, aby tylko sobie posiedzieć i zdobyć papierek, który nic nie znaczy. Wręcz przeciwnie, jeśli pragniesz więcej, potrafisz pokazać motywację, efekty pojawią się same.

 21. Potwierdzam słowa kolegi powyżej. Bardzo dobra firma, szef ludzki, nie wymaga nie wiadomo czego, jak tylko się starasz i widać że zależy Ci na pracy to w Paco masz pracę i dobre zarobki. Polecam wszystkim dobrym kierowcą i nie tylko.

 22. Praca w firmie Paco Transport jest super. Sami liderzy i zastępcy są wykwalifikowanymi ludźmi, aby zajmować takie stanowiska. Prezentują się i mówią w taki sposób, jakby byli stworzeni na swoje stanowiska co świadczy o Paco że jest bardzo solidną firmą na rynku Polskim.

 23. Praca na magazynie jest ciężka. Czasem nie można wyrobić się na zakrętach, ale to zupełnie normalne. Jeśli nie potrzebowałbym adrenaliny to zatrudniłbym się w administracji. Tym bardziej, że całą sytuację wynagradzają ludzie, którzy ze mną pracują. Zgrany zespół, w razie jakiś problemów, zawsze sobie pomagamy, praca w Paco Transport jest naprawdę godna polecenia.

 24. Konkurencja wśród pracowników jest duża, każdy chce jak najwięcej i jak najlepiej. Ale nie ma wyścigu szczurów, każdy jest przyjaźnie nastawiony, nie ma chorych sytuacji, w których ktoś komuś zazdrości. Zdrowa rywalizacja jest domeną firmy Paco Transport. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie, motywujące do osiągania więcej i pójścia wyżej.

 25. Kilka lat temu podjąłem się pracy w firmie Paco Transport. Zaczynałem od tzw. entry level – teraz jestem kierownikiem zmiany. Zarobki są odpowiednie do zajmowanego stanowiska i przydzielonych obowiązków. Super firma, dla osób potrzebujących stałych wyzwań, pewna wypłata żadnych opóźnień.

 26. Uważam, że to Paco Transport najlepsza firma transportowa na polskim rynku. Współpracujemy z nimi już od dłuższego czasu i naprawdę nie mamy żadnych zastrzeżeń. Towar przyjeżdża w bardzo dobrym stanie, bez żadnych uszczerbków – zawsze na czas.

 27. Firma Paco Transport rozwija się w dynamiczny sposób. Dlatego też stale potrzebują kolejnych kierowców międzynarodowych. To dobry sposób nawet na zwiedzenie niektórych regionów Europy nawet Ibizę – nawet jeśli odbywa się to poprzez szybę samochodu. Ja do tego podchodzę optymistycznie – firma jest wypłacalna, można liczyć na premie jeżeli szef widzi że pracownik się stara, polecam

 28. Duża swoboda działania to cecha charakterystyczna przedsiębiorstwa. Nie oznacza to, że nikt nie zna swoich obowiązków, harmonogramu i zadań. Wszystko ułożone w przejrzysty sposób. Jeśli jesteś naprawdę pracowity – masz gwarantowany sukces w Paco Transport. Polecam

 29. Praca w Paco Transport nie jest lekka ale za to się opłaca. Dlatego jestem zadowolony że od początku roku z nimi pracuję.

 30. Polecam wszystkim chętnym kierowcą firmę Paco Transport. Pracuję u nich od 2 miesięcy i nie mam na co narzekać, pracy jest dużo ale za to kasa się zgadza. Wiem że poszukują kierowców. Jak chcecie tutaj możecie się z nimi skontaktować.
  https://www.pacotransport.pl/

 31. Przyjemna atmosfera. Zarobki adekwatne do pracy. Nie ma terminów na wczoraj, aczkolwiek ręce zawsze pełne roboty, czyli to co lubię najbardziej. Paco Transport godne polecenia.

 32. Dla Paco Transport jeżdżę już od miesiąca. Spedytor jest naprawdę w porządku. Nie oczekuje realizacji na już, jeśli wie, że to niemożliwe. Płaca, jak i warunki na dobrym poziomie!

 33. Paco Transport spełnia europejskie standardy. Brak jakichkolwiek opóźnień, wszystko realizowane w terminie i na czas.

 34. Jeżeli szukacie pracy jako przewoźnik to polecam zapytajcie się w firmie Paco Transport, cały czas kogoś szukają.

 35. Praca w Paco Transport to super początek. Mówi się, że studenci to tylko odzieżówki i słynne restauracje fast-food, ale ja swoją przygodę rozpoczynałem po skończonej nauce właśnie w Paco. To szczególnie dobra motywacja do działania, pracy dużo, atmosfera super, zarobki odpowiednie do kwalifikacji (szczególnie, że ja nie posiadałem żadnych, ale to nie oznacza, że firma nie inwestowała we mnie) – Paco Transport daje motywacyjnego kopa do działania.

 36. Usługi logistyczne na naprawdę wysokim poziomie – z ręką na sercu mogę nawet stwierdzić, że nawet europejskim. Kierowcy znają się na rzeczy, mają odpowiednie doświadczenie – towar dostarczony na czas, bez żadnych poślizgów w trakcie. Polecam Paco Transport.

 37. W Paco Transport jest coraz lepiej. Gdy już postanowiłam zacząć tu pracę, pomimo odradzania, w razie czego chciałam się „sparzyć sama”. Jednak moje pozytywne zaskoczenie nadal trwa. Firma widać stara się utrzymać przy sobie pracowników, zapewniając im godne warunki do pracy, przyjazną atmosferę i motywujący (nie mylić z nieosiągalnym) system premiowy.

 38. Dla Paco Transport nie ma zleceń nie do wykonania, przewozili dla nas podkłady kolejowe, wszystko zgodnie z umową i na czas i za bardzo dobrą cenę. Polecamy !!!

 39. Paco Transport jedna z lepszych firm w Polsce, są już na rynku bardzo długo więc mają olbrzymie doświadczenie.

 40. Zatrudniłem się w Paco Transport pół roku temu i pracuje mi się super, wiem że cały czas szukają kierowców, także Polecam spróbować.

 41. Pracowałem dla Paco Transport jako przewoźnik przez ostatnie 10 lat po czym odszedłem na emeryturę i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć.

 42. Jeżeli szukasz pracy jako kierowca to polecam z czystym sumieniem pracę w Paco Transport, nowe samochody dużo kilometrów co za tym idzie kasa też super, polecam pracuję u nich od 2 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa.

 43. Paco Transport to najbardziej wiarygodny przewoźnik w Polsce, który cały czas się rozwija i powiększa swoją flotę. Polecam wszystkim.

 44. Jeżeli jesteś nowym przewoźnikiem i chcesz dołączyć do firmy która będzie Twoim wiarygodnym partnerem to Paco Transport jest idealnym partnerem dla Ciebie.

 45. Motywujący system wynagrodzeń i osiągów. Dzięki temu masz chęć zdobyć jeszcze więcej. Jestem kierowcą Paco i uwielbiam swoją pracę!

 46. Jeżeli chodzi o atmosferą oraz wynagrodzenie to Polecam z czystym sumieniem firmę Paco Transport. Wypłata zawsze na czas co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach.

 47. Jeszcze nie widziałem żeby tak dobrze jakakolwiek firma traktowała pracowników tak dobrze jak w Paco Transport.

 48. Jeżeli chodzi o zaufanego przewoźnika to możemy polecić Paco Transport jako firmę w 100% godną zaufania.

 49. W naszym kraju i nie tylko współpracowałem z wieloma przewoźnikami i muszę napisać że Paco Transport był zawsze bardzo wysoko jeżeli chodzi o poziom wykonywanych przez nich usług.

 50. Znam firmę Paco Transport od podszewki i praca z nimi to czysta przyjemność. Flota nowa, szef uczciwy, pracownicy kompetentni i mili polecam pracę dla tej firmy jak i z nimi współpracę.

 51. Pracuję dla firmy Paco Transport kiedy mam wolną chwilę żeby sobie dorobić , muszę przyznać że zastanawiam się czy nie zrezygnować ze swojej pracy stałej i zmienić ją na rzecz Paco. Polecam wszystkim którzy szukają teraz pracy, wiem że poszukują kierowców cały czas.

 52. Nigdy nie pracowałem w firmie Paco Transport ale jestem ich klientem i widzę jak traktują swoich pracowników, dawno nie widziałem tak ludzkiego właściciela.

 53. Właśnie skończyłem z firmą Paco Transport pierwsze nasze wspólne zlecenie i muszę przyznać że współpraca z nimi jest naprawdę super.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *