Maripol

Maripol Spedycja i Transport Międzynarodowy.
Spedycja i transport międzynarodowy to specjalność firmy. Od lat cieszą się uznaniem klientów, a tysiące pozytywnie zrealizowanych zleceń i miliony pokonanych kilometrów świadczą o  ogromnym doświadczeniu i wysokiej jakości usług.

Działamy na rynku spedycji i transportu międzynarodowego od 1997 roku. Firma zdaje sobie sprawę, że są to niezwykle dynamicznie rozwijające się branże, dlatego też z należytą starannością zaspokajają potrzeby swoich klientów.

Zakres usług transportu międzynarodowego

Zakres usług obejmuje kompleksową obsługę towarów w całej Unii Europejskiej, a także wybranych państwach spoza jej granic. Obsługują m.in. Niemcy, Francję, Anglię, Irlandię czy Włochy. Współpracują ze zweryfikowanymi kontrahentami i podwykonawcami, co pozwala na zagwarantowanie bezpieczeństwa i pełny profesjonalizm.
Flotę Maripol tworzą doskonale przystosowane do wszystkich rodzajów transportu pojazdy – dysponują kontenerami, plandekami, chłodniami, firankami, zestawami objętościowymi oraz naczepami typu Mega.

Indywidualne podejście do klienta

Wybór tej firmy i zlecenie im zorganizowania transportu międzynarodowego do Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Włoch itd. to gwarancja, że dane zlecenie zostanie zrealizowane na czas – oferują na przykład dostawy w trybie „just in time” oraz usługę door-to-door dla mniejszych przesyłek. Posiadają też ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP) od 50 do 500 tysięcy euro, co jest gwarancją bezpieczeństwa dla klientów.

Najwyższy standard usług

Zapewniają szybki kontakt z sympatycznym i kompetentnym personelem –  kadra to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Cechuje nas znajomość zagadnień z zakresu prawa i transportu – spedycja międzynarodowa to temat świetnie znany firmie Maripol. Ich atutem jest także znajomość języków obcych, co znacznie ułatwia  kontakt z klientami, ale i kontrahentami.

Są partnerem o nieposzlakowanej opinii, o czym świadczy szerokie grono klientów, którzy im zaufali. Stawiają jednak na rozwój i edukację – na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu jak najwyższy standard usług. Spełniają oczekiwania oraz odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów i partnerów. Co więcej, utrzymują z nimi stały kontakt i prowadzą monitoring swoich pojazdów.

Firma wierzy, że troska o klienta, gwarancja bezpieczeństwa i wzajemne zaufanie to podstawa każdej udanej transakcji. Praca jest też ich pasją, co widać w  działaniach firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

2 odpowiedzi na “Maripol”

  1. Maripol pomimo swojego „młodego wieku” cieszy się uznaniem przedsiębiorców nie tylko w całym kraju, ale również pozostałych regionów europejskich.

  2. Polecam z całego serca praktykę w Maripol. Zyskujesz możliwości, o których nigdy byś nie pomyślał. Jeśli rozważasz miejsce do praktyk, zdecyduj się właśnie na tę firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *