KOIMEX

Koimex jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem transportowo – spedycyjnym. Działalność w sektorze TSL rozpoczęli w 2000 roku. Okres najbardziej intensywnego rozwoju rozpoczął się w chwili otwarcia rynków międzynarodowych wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Należą do sektora średniej wielkości przedsiębiorstw, dzięki czemu łączą w sobie siłę rozwiniętego przedsiębiorstwa z elastycznością działania.

Każdy z klientów otrzymuje indywidualnego opiekuna odpowiedzialnego za wszystkie etapy procesu obsługi począwszy od doradztwa, poprzez realizację i kontrolę zleceń, skończywszy na sprawozdawczości.

Wiele renomowanych firm zdecydowało się na współpracę z firmą KOIMEX.

Dysponują flotą niespełna stu pojazdów ciężarowych. Tabor składa się z ciągników siodłowych oraz naczep kurtynowych. Każda z naczep mieści 34 euro palety, oferuje możliwość załadunku z tyłu, z boku oraz góry. Pojemność załadunkowa naczep waha się w granicach 99 – 102 m3 przy wymiarach: L – 13,62, W – 2,50 (standard), H 2,90 – 3,00. Bez względu na wysokość wewnętrzną naczep gotowych do jazdy istnieje możliwość uniesienia dachu dzięki urządzeniom hydraulicznym o 50 cm w celu poprawy komfortu załadunku / wyładunku. Gro z naczep jest przystosowana do przewozu różnego rodzaju maszyn i urządzeń których szerokość przekracza 2,50 metra (BDE – Back Door Extension).

Firma posiada wiele wyróżnień takich jak:

Rzetelna Firma (2010)- Krajowy Rejestr Długów dostrzegł naszą rzetelność płatniczą i uhonorował certyfikatem „Rzetelna Firma”.

Gazele biznesu (edycja 2009, 2010, 2011)-Przedsiębiorstwo Koimex zostało docenione w środowisku biznesowym i włączone do Elitarnego Klubu Biznesu, otrzymując prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu. Jesteśmy nie tylko radzi z dynamiki naszego rozwoju lecz także zobowiązani do stosowania zasady uczciwości wobec naszych partnerów.

System zarządzania jakością (2010)- Akredytowana jednostka certyfikująca TUV Rheinland Polska potwierdziła 8. grudnia 2010 r. zgodność naszego systemu zarządzania z wymaganiami normy ISO 9001 : 2008.

System zarządzania jakością (2006)- Akredytowana jednostka certyfikująca TUV Rheinland Polska potwierdziła 1. lutego 2006 r. zgodność naszego systemu zarządzania z wymaganiami normy ISO 9001 : 2000.

 

2 odpowiedzi na “KOIMEX”

  1. Zarobki w zależności od tego ile w trasie i jak z weekendami. Trasy Polska – Francja, sporadycznie Szwajcaria. Jeżeli idzie o auta to przeważają Renault T. Kilka Scani i Volvo, no i wlaśnie są wycofywane premiumki.

  2. podstawa 2000 – 3500 brutto w zaleznosci od stazu, lub tego jak sie dogadasz. delegacja 50EUR zachod, zlecen wg stazu ni ma bo spedycja ma system optymalizacji i zlecenie dostaje ten kto jest najblizej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *