Damco Poland Sp z o.o.

Damco jest częścią globalnego koncernu A.P. Moller – Maersk Group, która od ponad 20 lat dostarcza swoim Klientom rozwiązań w obszarze logistyki kontraktowej , transportu, spedycji, frachtu morskiego i lotniczego.

W Polsce Damco działa ponad 15 lat będąc jedynym operatorem logistycznym dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla branży farmaceutycznej i weterynaryjnej. Centra dystrybucyjne w Mszczonowie, Poznaniu i Gdańsku obsługują także branże FMCG, piwowarską, White Goods i Electro. Grupa 200 wykwalifikowanych pracowników jest gotowa służyć Państwu swoją pomocą i doświadczeniem.

Firma została wyróżniona nagrodą Operator Logistyczny roku za 2003 rok, Certyfikatem Przyjazna Firma w 2008 oraz w 2009 roku w konkursie operator Logistyczny Roku organizowanym przez DGC otrzymała wyróżnienie przyznawane przez kluczowych Klientów.

Firma posiada  kilkunastoletnie doświadczenie w dystrybucji krajowej, w transporcie całopojazdowym i międzynarodowym. Od dziewięciu lat prowadzą również krajową dystrybucję farmaceutyków.

Są ekspertami w dziedznie transportu i wiedzą jak ważny jest czas. Do dyspozycji swoich Klientów oddają pojazdy o wszystkich możliwych ładownosciach i pojemnosciach, z naczepami zamkniętymi, z windą lub bez, tak aby przewożone produkty dotarły bezpiecznie i na czas.

Dedykowana flota:
-Naczepy termiczne
-Naczepy chłodnicze
-Plandeki
-Samochody do transportu drobnicy
– Mega, Jumbo, BDE

Kompleksowa oferta:
– dystrybucja drobnicowa oparta o sieć 5 HUB-ów
– transport w kontrolowanej temperaturze
– transport towarów niebezpiecznych ADR
– transport LTL-owy „droga mleczarza”
– transport FTL-owy krajowy i miedzynarodowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *