CAT Cargo Logistics

CAT LC Polska jest doświadczonym operatorem logistycznym należącym do międzynarodowego koncernu Groupe CAT z siedzibą we Francji. W Polsce swoich klientów obsługują od 1994 r., oferując kompleksowe usługi logistyczne w zakresie łańcucha dostaw.

Usługi które oferuje firma CAT LC Polska:

 • dystrybucja krajowa z flagową usługą – ekspresowymi dostawami nocnymi oraz dziennymi,
 • spedycja krajowa i międzynarodowa,
 • transport międzynarodowych przesyłek drobnicowych,
 • inbound – logistyka kompenentów do produkcji,
 • logistyka magazynowa,
 • TopCAT – dostawy najwyższego priorytetu,
 • BikeCAT – dedykowane rozwiązania dla logistyki jednośladów,
 • transport morski i lotniczy,
 • transport intermodalny i ponadnormatywny.

W CAT Cargo Logistics przywiązują dużą wagę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ich rozwiązania pomagają optymalizować łańcuch dostaw, jeszcze lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby odbiorców – w efekcie zwiększając konkurencyjność rynkową swoich klientów.

Ponad pół wieku doświadczenia Groupe CAT i dwie dekady dynamicznego rozwoju firmy w Polsce, umożliwiły nam osiągnięcie pozycji lidera logistyki dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Z powodzeniem wykorzystujemy ten kapitał doświadczeń i kompetencji do współpracy z innymi branżami i segmentami rynku.

Dzisiaj naszymi klientami, oprócz sektora motoryzacyjnego, są firmy z branży rolniczej, medycznej, hi-tech, sprzętu oświetleniowego, artykułów sportowych czy AGD. To tylko wybrane przykłady branż, dla których terminowość dostaw, gwarancja bezpieczeństwa towarów i rzetelność usług ma znaczenie – a dla nas stanowi zobowiązanie wobec naszych klientów.

2 odpowiedzi na “CAT Cargo Logistics”

 1. Firma, w której przewoźnicy robią co chcą. Wygląda na to, że panuje tam niezła samowolka. Kultura osobista również na poziomie zerowym, pomimo tego, że klient to osoba z krwi i kości, dlatego też szacunek, niezależnie od sytuacji powinien zostać wpleciony w konwersację. Nie polecam!

 2. Praca na magazynie nie należy do najłatwiejszych, ale jest za to bardzo przyjemna. Gdy się nie wyrabiamy na zakrętach – bo i tak się zdarza – potrafimy rozdysponować między sobą, chłopakami na zmianie, tak zadania, aby wszystko poszło gładko i bez żadnych opóźnień. Do domu często wracam wręcz padnięty, ale za to bardzo usatysfakcjonowany tym, ile w ciągu dnia udało nam się zrobić. Pamiętajcie – tworzycie zespół, a praca w zgranej grupie, zawsze idzie dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *