ROHLIG SUUS Logistics

Firam zajmuje się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując do wysoce profesjonalnej i indywidualnej obsługi Klienta. Są jedynym polskim operatorem logistycznym o globalnych możliwościach. W ramach komplementarnego wachlarza usług, który obejmuje transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, usługi magazynowe, projekty cargo oraz obsługę celną, firma ROHLIG SUUS proponuje swoim Klientom najlepsze rozwiązania optymalnie dostosowane do ich potrzeb.
Fracht morski i lotniczy realizowany jest w partnerstwie z międzynarodową grupą Röhlig & Co. obecną na całym świecie. Specjalizują się we frachcie intermodalnym oraz kolejowym, w szczególności kierunek wschodni.
Usługi magazynowe realizowane są w centrach logistycznych których firma SUUS jest właścicielem, centra logistyczne są o powierzchni ponad 130 000 m².  RHLIG SUUS zwiększa możliwości operacyjne dzięki uruchamianiu nowych lokalizacji w całej Polsce.
Do swoich Klientów podchodzą jak do długoterminowych partnerów w biznesie.

Ich misją jest zwiększanie wydajności podstawowej działalności biznesowej swoich Klientów poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań logistycznych. Wierzą, że ich usługi są bardziej wydajną i ekonomiczną alternatywą dla działalności logistycznej realizowanej własnymi siłami.

8 odpowiedzi do “ROHLIG SUUS Logistics”

 1. Rozmowa rekrutacyjna bardzo ciekawa. Pytania, które dotyczyły doświadczenia, pozwalały na podejmowanie interesującej dyskusji. Nie było żadnych stresujących sytuacji, ani dziwnych pytań, wprowadzających zamieszanie. Uważam, że nie ma się czego bać. Jeśli znasz się na rzeczy, wiesz co w logistyce i sprzedaży piszczy – to czemu nie? Warto spróbować. Za mnie trzymajcie kciuki! Jutro pierwszy dzień.

 2. Usługi logistyczne na naprawdę wysokim poziomie – z ręką na sercu mogę nawet stwierdzić, że nawet europejskim. Kierowcy znają się na rzeczy, mają odpowiednie doświadczenie – towar dostarczony na czas, bez żadnych poślizgów w trakcie.

 3. W porównaniu do innych firm transportowych, ta wyróżnia się europejskimi standardami. Usługi świadczone na wysokim poziomie, zasługują na mocną szóstkę dla Rohlig!

 4. Szef spedycji to równy gość. Idzie się z nim dogadać, pomimo tego, że terminy gonią, nie wyznacza ich na wczoraj. Miła atmosfera, przyjaźni i serdeczni ludzie

 5. Stawka za kilometr odpowiednia. Jest wysoka, jeśli mam porównywać do polskich realiów innych firm transportowych. Polecam podjąć współpracę z Rohlig Suus i przekonać się, jak naprawdę jest, nie zważając na negatywne komentarze.

 6. Praca w Rohlig Suus to super początek. Mówi się, że studenci to tylko odzieżówki i słynne restauracje fast-food, ale ja swoją przygodę rozpoczynałem po skończonej nauce właśnie w Rohlig Suus. To szczególnie dobra motywacja do działania, pracy dużo, atmosfera super, zarobki odpowiednie do kwalifikacji (szczególnie, że ja nie posiadałem żadnych, ale to nie oznacza, że firma nie inwestowała we mnie) – Rohlig Suus daje motywacyjnego kopa do działania.

 7. W Rohlig Suus jest coraz lepiej. Gdy już postanowiłam zacząć tu pracę, pomimo odradzania, w razie czego chciałam się „sparzyć sama”. Jednak moje pozytywne zaskoczenie nadal trwa. Firma widać stara się utrzymać przy sobie pracowników, zapewniając im godne warunki do pracy, przyjazną atmosferę i motywujący (nie mylić z nieosiągalnym) system premiowy.

 8. Ciekawe ile biurwy dostają za te wpisy powyżej ?
  Miałem tam bardzo krótki epizod jako przewoźnik.
  Na szczęście krótki !!!
  Mój wpis nie jest sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *