Maripol

Maripol Spedycja i Transport Międzynarodowy.
Spedycja i transport międzynarodowy to specjalność firmy. Od lat cieszą się uznaniem klientów, a tysiące pozytywnie zrealizowanych zleceń i miliony pokonanych kilometrów świadczą o  ogromnym doświadczeniu i wysokiej jakości usług.

Działamy na rynku spedycji i transportu międzynarodowego od 1997 roku. Firma zdaje sobie sprawę, że są to niezwykle dynamicznie rozwijające się branże, dlatego też z należytą starannością zaspokajają potrzeby swoich klientów.

Zakres usług transportu międzynarodowego

Zakres usług obejmuje kompleksową obsługę towarów w całej Unii Europejskiej, a także wybranych państwach spoza jej granic. Obsługują m.in. Niemcy, Francję, Anglię, Irlandię czy Włochy. Współpracują ze zweryfikowanymi kontrahentami i podwykonawcami, co pozwala na zagwarantowanie bezpieczeństwa i pełny profesjonalizm.
Flotę Maripol tworzą doskonale przystosowane do wszystkich rodzajów transportu pojazdy – dysponują kontenerami, plandekami, chłodniami, firankami, zestawami objętościowymi oraz naczepami typu Mega.

Indywidualne podejście do klienta

Wybór tej firmy i zlecenie im zorganizowania transportu międzynarodowego do Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Włoch itd. to gwarancja, że dane zlecenie zostanie zrealizowane na czas – oferują na przykład dostawy w trybie „just in time” oraz usługę door-to-door dla mniejszych przesyłek. Posiadają też ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP) od 50 do 500 tysięcy euro, co jest gwarancją bezpieczeństwa dla klientów.

Najwyższy standard usług

Zapewniają szybki kontakt z sympatycznym i kompetentnym personelem –  kadra to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Cechuje nas znajomość zagadnień z zakresu prawa i transportu – spedycja międzynarodowa to temat świetnie znany firmie Maripol. Ich atutem jest także znajomość języków obcych, co znacznie ułatwia  kontakt z klientami, ale i kontrahentami.

Są partnerem o nieposzlakowanej opinii, o czym świadczy szerokie grono klientów, którzy im zaufali. Stawiają jednak na rozwój i edukację – na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu jak najwyższy standard usług. Spełniają oczekiwania oraz odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów i partnerów. Co więcej, utrzymują z nimi stały kontakt i prowadzą monitoring swoich pojazdów.

Firma wierzy, że troska o klienta, gwarancja bezpieczeństwa i wzajemne zaufanie to podstawa każdej udanej transakcji. Praca jest też ich pasją, co widać w  działaniach firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

2 odpowiedzi do “Maripol”

  1. Maripol pomimo swojego „młodego wieku” cieszy się uznaniem przedsiębiorców nie tylko w całym kraju, ale również pozostałych regionów europejskich.

  2. Polecam z całego serca praktykę w Maripol. Zyskujesz możliwości, o których nigdy byś nie pomyślał. Jeśli rozważasz miejsce do praktyk, zdecyduj się właśnie na tę firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *