DSV Global Transport and Logistics

Grupa DSV od 1995 r. przez 11 lat była obecna w Polsce pod marką DFDS Transport. W 2011 roku firma zatrudniała ok. 22 tys. pracowników w ponad 70 krajach całego świata. Kluczowe obszary działalności Grupy rozdzielone są pomiędzy trzy dywizje: DSV Road (spedycja drogowa), DSV Air&Sea (spedycja lotnicza i morska) i DSV Solutions (usługi logistyczne).
Spółki należące do Grupy DSV w Polsce.  co plasuje je wspólnie w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm w branży TSL. W 16 lokalizacjach zatrudniają około 800 pracowników.

Firma DSV oferuje w Polsce następujące usługi: transport drogowy, fracht lotniczy, fracht morski oraz logistyka magazynowa.

Firma podzielona jest na trzy następujące dywizje:

1. DSV Road jest jednym z wiodących operatorów logistycznych w Europie. Ponad 20 000 ciężarówek jest gotowych do przewożenia Państwa towarów na terenie całej Europy szybko, efektywnie i z troską o środowisko naturalne. Świadczymy także usługi dystrybucyjne na terytorium Północnej Ameryki, Afryki i Azji.

2. DSV Air & Sea oferuje alternatywne rozwiązania i elastyczny harmonogram by dostosować się do najbardziej restrykcyjnych wymagań logistycznych na całym świecie. Rocznie obsługujemy ponad 1,3 mln frachtu morskiego oraz 500 000 ton frachtu lotniczego.

3. DSV Solutions specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach logistyki magazynowej. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje całość procesu logistycznego na wszystkich poziomach planowania, począwszy od operacji magazynowych, aż po zarządzanie zapasami i dystrybucję. Nasze usługi świadczymy w ponad 300 obiektach o łącznej powierzchni blisko 5 000 000 m2.

7 odpowiedzi na “DSV Global Transport and Logistics”

 1. Witam wszystkich jestem przewoźnikiem w DSV to co się teraz dzieje w tej firmie to zakrawa na kpiny, stawki są poniżej opłacalności transportu wymogi tak wysokie że ciężko im sprostać wozimy powietrze za gówniane pieniądze a szefostwo nawet zamknęło na toalety.
  Atmosfera, wycisnąć z przewoźnika co się da i tyle a co do dyrekcji to są tacy ludzie którzy nawet nie mówią dzień dobry ludziom którzy na nich pracują tak wygląda DSV od strony przewoźnika omijajcie tę firmę z daleka!!!

 2. były pracownik, nie przejmuj się ich groźbami, szukaj pracy i wykorzystuj swoje umiejętności, zdobytą wiedzę dla firmy w której znajdziesz zatrudnienie. jeżeli żądają od ciebie, żebyś przez trzy lata nie wykorzystywał swojej wiedzy, to niech ci płacą przez ten okres, proste

 3. Przewoźnik – Miałem jedno auto na próbę pod szwedzkim oddziałem. Miały być dobre kilometry za wynegocjowaną stawkę.
  Szybko okazało się, że to banda oszołomów kłamiących w żywe oczy.
  Jedyna metoda – natychmiastowa ewakuacja z tego ggowna.
  Wystarczył jeden miesiąc. ( o jeden za dużo).
  Wszystko co piszesz to 100% prawdy.

 4. Najciekawszy fragment bajki „… zglosilem ze zabieram ciągnik
  i tu otrzymałem informacje ze albo auto jeździ dalej albo obiazaja mnie za co tylko się da !!!.. „

 5. nie dajcie się złapac na obiecanki to jest najkrótsza droga do bankructwa robią z twoją kasą co tylko im sie podoba zapłaca grosze po dziwnych potrąceniach i to kiedy będa chcieli czegoś takiego świat nie widział banda oszustów szukają przwożników na Litwie i Ukrainie naprawdę ostrzegam przed tą firmą !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *